SUPA24
Outro
Outro
Outro
95 063 €
(1 668 € / m²)
Oferta
2
1
57 m²
Nádražní, Žamberk
Cobertura

quarto2
plano57 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Vítejte v Žamberku!
Hledáte byt, který si můžete upravit přesně podle svých představ, nebo zajímavou investiční příležitost? Tento byt v původním stav...

Outro
Idade da oferta: 9dias
Atualizado: 9dias

Localidades

Nádražní, Žamberk

serviços cívicos

DR SPOLU s.r.o.

Ondřej Kolář