SUPA24
Outro
Outro
Outro
118 903 €
(2 765 € / m²)
Oferta
2
1
43 m²
Bratří Hlaviců, Vsetín
Cobertura

quarto2
plano43 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Nabízím k prodeji byt 2+1 s lodžií a sklepní kójí, který se nachází ve městě Vsetín, místní část Sychrov. Byt o CP 43 m2 je umístěn ve 2. NP čtyřpodla...

Sem mobília
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Bratří Hlaviců, Vsetín

serviços cívicos

Karla Vaculíková reality s.r.o.

Karla Vaculíková