SUPA24
Outro
Outro
Outro
86 333 €
(1 463 € / m²)
Oferta
2
1
59 m²
Opavská, Vítkov
Cobertura

quarto2
plano59 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Exkluzivně nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 2+1 o podlahové ploše 59 m², který se nachází ve 3. nadzemním podlaží zděného bytového domu v...

Gás
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Opavská, Vítkov
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

4fin Reality Better together, a.s.

Kateřina Hylasová