SUPA24
Outro
Outro
Outro
156 439 €
(2 006 € / m²)
Oferta
3
1
78 m²
Ježkova, Ústí nad Labem
Cobertura

quarto3
plano78 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme k prodeji prostorný a světlý byt 3+1 o velikosti 78 m² v klidné a vyhledávané části Ústí nad Labem, ulice Ježkova, Severní Terasa. Byt se nac...

Outro
Idade da oferta: 18dias
Atualizado: 18dias

Localidades

Ježkova, Ústí nad Labem
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Andriana Tymková - Bydlení AJA s.r.o. Teplice