SUPA24
Outro
Outro
Outro
244 753 €
(3 653 € / m²)
Oferta
3
1
67 m²
Táboritská, Třeboň
Cobertura

quarto3
plano67 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoApós a reconstrução
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Pokud hledáte zrekonstruovaný byt v Třeboni, nabízím vám ke koupi 3+1 s balkónem v 8. patře osmipatrového panelového domu v Táboritské ulici. Mezi při...

Remoto central
Idade da oferta: 6dias
Atualizado: 6dias

Localidades

Táboritská, Třeboň

serviços cívicos

Reality Myšák s.r.o.

Lubor Myšák