SUPA24
Outro
Outro
Outro
222 226 €
(3 268 € / m²)
Oferta
3
1
68 m²
Schöllhornova, Třebíč
Cobertura

quarto3
plano68 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Představte si, že k vašemu novému bytu máte nejen vlastní prostor pro bydlení, ale i garáž pro pohodlné parkování a zahradu u vody, kam můžete utéct o...

Gás
Idade da oferta: 41dias
Atualizado: 41dias

Localidades

Schöllhornova, Třebíč

serviços cívicos

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Mgr. Petra Biberlová