SUPA24
Outro
Outro
Outro
106 894 €
(1 944 € / m²)
Oferta
2
1
55 m²
Duchcovská, Teplice
Cobertura

quarto2
plano55 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Moderní byt 2+1 k prodeji v atraktivní lokalitě Teplice – Řetenice, ulice Duchcovská. Byt o výměře 55 m² se nachází ve 2. patře cihlového domu s lodži...

Outro
Idade da oferta: 6dias
Atualizado: 6dias

Localidades

Duchcovská, Teplice
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Andriana Tymková - Bydlení AJA s.r.o. Teplice