SUPA24
Outro
Outro
Outro
485 322 €
(6 222 € / m²)
Oferta
3
1
78 m²
Bermanova, Praha-Čakovice
Cobertura

quarto3
plano78 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Nabízíme k prodeji světlý a prostorný byt kolaudovaný v roce 2019.
Byt má cca 75m2 čisté obytné plochy, plus balkon 7,5m2 a sklep.

Remoto central
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Bermanova, Praha-Čakovice

serviços cívicos

RAZKA reality s.r.o.

Tereza Tomášková