SUPA24
Outro
Outro
Outro
269 670 €
(7 491 € / m²)
Oferta
1
1
36 m²
Davídkova, Praha 8
Cobertura

quarto1
plano36 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Byt 1+kk s GARÁŽOVÝM STÁNÍM v atraktivní lokalitě na rozmezí kat. území Libeň a Kobylisy. Byt o velikosti 36 m2 je velmi slunný, umístěný ve 4. nadzem...

Outro
Idade da oferta: 59dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Davídkova, Praha 8
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

VÝBĚR REALITY, s.r.o.

Ing. Iveta Myslivečková