SUPA24
Outro
Outro
Outro
366 280 €
(6 660 € / m²)
Oferta
3
1
55 m²
Peroutkova, Praha 5
Cobertura

quarto3
plano55 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodej ubytovací jednotky 1+kk, 55 m², Praha 5 s parkovacím stáním s možností rozšíření dispozice až na 3kk.

Nabízím k prodeji ubytovací jednotku o d...

Outro
Idade da oferta: 51dias
Atualizado: 33dias

Localidades

Peroutkova, Praha 5

serviços cívicos

Realitomat s.r.o.

Jakub Bakeš