SUPA24
Outro
Outro
Outro
265 605 €
(6 324 € / m²)
Oferta
2
1
42 m²
Voskovcova, Praha 5
Cobertura

quarto2
plano42 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoSim
terraçoNão

Descrição

K prodeji nabízíme příjemně světlý byt o dispozici 2+kk v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou, o celkové ploše 42 m. Nachází se ve 2. patře p...

Remoto central
Idade da oferta: 52dias
Atualizado: 52dias

Localidades

Voskovcova, Praha 5

serviços cívicos

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Ester Lunková