SUPA24
Outro
Outro
Outro
246 399 €
(9 477 € / m²)
Oferta
1
1
26 m²
Slezská, Praha 3
Cobertura

quarto1
plano26 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Žijte tam, kde Praha chutná nejlépe – Byt u Flory s duší Vinohrad

Hledáte místo, které není jen adresou, ale životním stylem?

Elétrico
Idade da oferta: 15dias
Atualizado: 15dias

Localidades

Slezská, Praha 3
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

The Most reality s.r.o. - Century 21

Miloš Knedlhans