SUPA24
Outro
Outro
Outro
328 828 €
(5 059 € / m²)
Oferta
3
1
65 m²
Poděbradská, Praha 14
Cobertura

quarto3
plano65 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme prodej velmi světlého bytu 3+1 o celkové ploše 64,65 m² plus příslušenství, sklep 1,58 m2 a balkon 5 m2, umístěného v 5 NP renovovaného domu ...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Poděbradská, Praha 14
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Ing. Jiří Slavík - OTROŠINA Invest s.r.o.