SUPA24
Outro
Outro
Outro
369 804 €
(4 681 € / m²)
Oferta
4
1
79 m²
Dvořišťská, Praha 14
Cobertura

quarto4
plano79 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoCondição original
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Cenově dostupné moderní bydlení pro až čtyřčlennou rodinu, takové je toto 4+1 po rekonstrukci se zasklenou lodžií, sklepem a možností vlastní garáže. ...

Gás
Idade da oferta: 61dias
Atualizado: 59dias

Localidades

Dvořišťská, Praha 14
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21

Jakub Švestka