SUPA24
Outro
Outro
Outro
209 808 €
(3 384 € / m²)
Oferta
2
1
62 m²
Zábělská, Plzeň
Cobertura

quarto2
plano62 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Hledáte příjemné bydlení s výbornou dostupností, dostatkem zeleně a možností pohodlného parkování? Nabízíme k prodeji světlý byt 2+1 situovaný v 6. na...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Zábělská, Plzeň
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

RK Evropa

Jan Zedníček