SUPA24
Outro
Outro
Outro
131 278 €
(2 917 € / m²)
Oferta
2
1
45 m²
Ostrava
Cobertura

quarto2
plano45 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Hledáte byt, do kterého se nastěhujete a nemusíte řešit žádné starosti? Nebo chcete chytře zhodnotit své peníze prostřednictvím nemovitosti s atraktiv...

Sem mobília
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Ostrava
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

TB reality & invest s.r.o.

Eva Kršiaková - zákaznická linka