SUPA24
Outro
Outro
Outro
151 862 €
(3 037 € / m²)
Oferta
2
1
50 m²
Františka Hajdy, Ostrava
Cobertura

quarto2
plano50 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoApós a reconstrução
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodej bytu 2+1, na ul. F. Hajdy, Ostrava - Hrabůvka

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 50,5 m², nacházející se ...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Františka Hajdy, Ostrava
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.