SUPA24
Outro
Outro
Outro
205 304 €
(3 208 € / m²)
Oferta
3
1
64 m²
Dolní, Ostrava
Cobertura

quarto3
plano64 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoApós a reconstrução
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme vám jedinečnou příležitost ke koupi moderně zrekonstruovaného bytu 3+kk v osobním vlastnictví, situovaného ve vyhledávané lokalitě Ostrava-Zá...

Outro
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Dolní, Ostrava
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Kaktus reality s.r.o.

Bc. Kateřina Urbánková