SUPA24
Outro
Outro
Outro
187 091 €
(3 898 € / m²)
Oferta
2
1
48 m²
Mongolská, Ostrava
Cobertura

quarto2
plano48 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoNova construção
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk v prestižním projektu Rezidence Woodhouse na ulici Mongolská. Tato novostavba o užitné ploše 48,9 m² se nacház...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Mongolská, Ostrava

serviços cívicos

Ing. Ondřej Klvač

Karina Marešová