SUPA24
Outro
Outro
Outro
98 724 €
(3 291 € / m²)
Oferta
1
1
30 m²
Paskovská, Ostrava
Cobertura

quarto1
plano30 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 1+1, která se nachází v 4. nadzemním podlaží čtyřpodlažního bytového domu. Byt je v původním stavu a j...

Remoto central
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Paskovská, Ostrava

serviços cívicos

Comfort reality CZ, s.r.o.

Marek Bijok