SUPA24
Outro
Outro
Outro
115 114 €
(2 398 € / m²)
Oferta
2
1
48 m²
Plzeňská, Ostrava
Cobertura

quarto2
plano48 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 48 m², který se nachází ve vyhledávané části Ostrava – Hrabůvka, v městském obvodu Ostrava-Ji...

Outro
Idade da oferta: 69dias
Atualizado: 22dias

Localidades

Plzeňská, Ostrava
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

pnholding.cz a.s.

Žaneta Zichlarzová