SUPA24
Outro
Outro
Outro
246 399 €
(3 330 € / m²)
Oferta
3
1
74 m²
Pekařská, Opava
Cobertura

quarto3
plano74 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

V rámci dlouhodobé exkluzivní spolupráce s majitelem přicházíme se stylově a s citem pro materiál zhotoveným podkrovním bytem v příjemném prostředí ok...

Outro
Idade da oferta: 53dias
Atualizado: 52dias

Localidades

Pekařská, Opava
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

PaedDr. Věra VERBÍKOVÁ - JOLK REALITY / JOLK invest s.r.o.