SUPA24
Outro
Outro
Outro
133 747 €
(3 520 € / m²)
Oferta
2
1
38 m²
Pekařská, Opava
Cobertura

quarto2
plano38 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

V rámci dlouhodobé exkluzivní spolupráce s majitelem nabízíme s citem upravený a plně zrekonstruovaný byt v příjemném prostředí okraje centra Opavy na...

Outro
Idade da oferta: 59dias
Atualizado: 59dias

Localidades

Pekařská, Opava
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Nikola SUKENÍKOVÁ, DiS. - JOLK REALITY / JOLK invest s.r.o.