SUPA24
Outro
Outro
Outro
205 634 €
(3 672 € / m²)
Oferta
2
1
56 m²
Jílová, Olomouc
Cobertura

quarto2
plano56 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Hledáte byt před rekonstrukcí v jedné z nejžádanějších lokalit Olomouce, navíc v blízkosti Fakultní nemocnice? Právě pro vás může být ideální tato byt...

Remoto central
Idade da oferta: 5dias
Atualizado: 5dias

Localidades

Jílová, Olomouc

serviços cívicos

QARA s.r.o.

Eva Andrášiová