SUPA24
Outro
Outro
Outro
174 977 €
(2 430 € / m²)
Oferta
3
1
72 m²
Moravský Krumlov
Cobertura

quarto3
plano72 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Hledáte byt, kde si konečně můžete splnit své představy o bydlení – a nikdo vám do toho nebude mluvit? Právě jste na správném odkazu.

Outro
Idade da oferta: 96dias
Atualizado: 59dias

Localidades

Moravský Krumlov

serviços cívicos

STING-REAL spol. s r. o.

Bořivoj Švéda