SUPA24
Outro
Outro
Outro
361 893 €
(3 447 € / m²)
Oferta
3
1
105 m²
Lipno nad Vltavou
Cobertura

quarto3
plano105 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoCondição original
porãoNão
terraçoSim

Descrição

REZERVACE Představujeme moderní apartmány v Lipně nad Vltavou, situované v klidné rezidenční čtvrti u lesa na slunném jihozápadním svahu s výhledem n...

Elétrico
Idade da oferta: 52dias
Atualizado: 40dias

Localidades

Lipno nad Vltavou
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

LIPNO REAL s.r.o.

Marek Ertl