SUPA24
Outro
Outro
Outro
34 945 €
(896 € / m²)
Oferta
2
1
39 m²
Dukelských hrdinů, Krupka
Cobertura

quarto2
plano39 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 39 m² v družstevním vlastnictví.
Jednotka se nachází v 7. patře panelového domu s výtahem.

Sem mobília
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 8dias

Localidades

Dukelských hrdinů, Krupka

serviços cívicos

Molík reality s.r.o.

Adéla Matoušová