SUPA24
Outro
Outro
Outro
54 867 €
(752 € / m²)
Oferta
3
1
73 m²
Dukelských hrdinů, Krupka
Cobertura

quarto3
plano73 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+1 a celkové výměře 73 m², který se nachází ve 2. nadzemním podlaží bytového domu v ulici Dukelských hrd...

Outro
Idade da oferta: 97dias
Atualizado: 5dias

Localidades

Dukelských hrdinů, Krupka
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

KUZO Partners s.r.o.

Filip Komorous