SUPA24
Outro
Outro
Outro
193 130 €
(2 476 € / m²)
Oferta
3
1
78 m²
Kroměříž
Cobertura

quarto3
plano78 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodej pěkného prostorného bytu 3+1 s balkonem. Nachází se ve 4. patře o podlahové ploše 78m2. Prošel v průběhu 12 let rozsáhlou rekonstrukcí. Zděné j...

Sem mobília
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Kroměříž
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

PROGRESUNION s.r.o.

Martin Bartek