SUPA24
Outro
Outro
Outro
187 055 €
(3 464 € / m²)
Oferta
2
1
54 m²
Jihlava
Cobertura

quarto2
plano54 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme Vám ke koupi byt 2+kk s lodžií o celkové ploše 54,1 m2 (z toho lodžie 5,2 m2). Byt se nachází ve 3. patře (4. NP) domu a je situován v klidné...

Gás
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Jihlava

serviços cívicos

STING-REAL spol. s r. o.

Aneta Zemanová