SUPA24
Outro
Outro
Outro
69 478 €
(1 695 € / m²)
Oferta
2
1
41 m²
Žižkova, Hranice
Cobertura

quarto2
plano41 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoApós a reconstrução
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Hledáte byt s výhledem?

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt o velikosti 2+1 s balkonem a lodžií/51 m2 na ul. Žižkova v Karviné - Hranicích. Byt se n...

Outro
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Žižkova, Hranice

serviços cívicos

DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o.

Ing. Nela Lesňáková Matušková