SUPA24
Outro
Outro
Outro
93 799 €
(1 400 € / m²)
Oferta
4
1
67 m²
Luční, Hněvošice
Cobertura

quarto4
plano67 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Mamy do zaoferowania piękne mieszkanie o powierzchni ok 68m2, gotowe do zamieszkania. Jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV, co elim...

mobiliado
Idade da oferta: 455dias
Atualizado: 435dias

Localidades

Luční, Hněvošice
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Wiktoria Grzegorzek