SUPA24
Outro
Outro
Outro
65 743 €
(1 370 € / m²)
Oferta
3
1
48 m²
Luční, Hněvošice
Cobertura

quarto3
plano48 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 48,5 m2 przy ulicy Różanej w Rudzie Śląskiej (Ruda Południowa) na kameralnym os...

Outro
Idade da oferta: 460dias
Atualizado: 442dias

Localidades

Luční, Hněvošice
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Damian Młynarczyk