SUPA24
Outro
Outro
Outro
267 875 €
(4 121 € / m²)
Oferta
3
1
65 m²
Dr. Absolona, Fryšták
Cobertura

quarto3
plano65 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoNova construção
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme k prodeji komfortní byt 3+kk s balkonem v novém nízkoenergetickém projektu Bydlení Za Dvory ve Fryštáku. Dispozice zahrnuje prostorný obývací...

De chão
Idade da oferta: 24dias
Atualizado: 22dias

Localidades

Dr. Absolona, Fryšták

serviços cívicos

Good move s.r.o.

Ing. Petr Mlčoch