SUPA24
Outro
Outro
Outro
215 838 €
(2 998 € / m²)
Oferta
3
1
72 m²
Pražská, Dobříš
Cobertura

quarto3
plano72 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

V přímém zastoupení prodej bytu v dispozici 3+1, 72 m² s balkonem 4 m², ul. Pražská, Dobříš. Bytové prostory se nacházejí ve 2. NP a okna mají orienta...

Outro
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 7dias

Localidades

Pražská, Dobříš
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Home 4People - REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Mgr. Daniel Martinů