SUPA24
Outro
Outro
Outro
139 777 €
(2 637 € / m²)
Oferta
2
1
53 m²
Podmokelská, Děčín
Cobertura

quarto2
plano53 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoApós a reconstrução
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Hledáte moderní bydlení v centru Děčína bez nutnosti dalších investic? Nabízíme vám kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 o výměře 53 m² v osobním vlastni...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Podmokelská, Děčín
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Ing. David Drobný - REALITY DROBNÝ