SUPA24
Outro
Outro
Outro
113 077 €
(2 262 € / m²)
Oferta
2
1
50 m²
Litomyšlská, Česká Třebová
Cobertura

quarto2
plano50 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Pěkný byt naleznete ve třetím podlaží zatepleného cihlového domu přímo v centru města. V bezprostředním okolí najdete veškerou vybavenost - ZŠ, MŠ, gy...

Outro
Idade da oferta: 11dias
Atualizado: 10dias

Localidades

Litomyšlská, Česká Třebová
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Martin Doležel - MARTIN DOLEŽEL s.r.o.