SUPA24
Outro
Outro
Outro
131 773 €
(2 440 € / m²)
Oferta
2
1
54 m²
Antonína Sovy, Česká Lípa
Cobertura

quarto2
plano54 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Prodej velmi pěkného a vkusně zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1 a výměře 54 m², který se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu v žádané l...

Outro
Idade da oferta: 5dias
Atualizado: 5dias

Localidades

Antonína Sovy, Česká Lípa
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Veronika Prokešová