SUPA24
Outro
Outro
Outro
283 723 €
(5 066 € / m²)
Oferta
2
1
56 m²
Bešůvka, Brno
Cobertura

quarto2
plano56 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme k prodeji byt v klidné a velmi žádané lokalitě Brno-Žebětín, na ulici Bešůvka.
Nachází se ve 2. nadzemním podlaží moderního bytového domu a ...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Bešůvka, Brno
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Monika Matochová - Frami real