SUPA24
Outro
Outro
Outro
369 876 €
(5 966 € / m²)
Oferta
2
1
62 m²
Opuštěná, Brno
Cobertura

quarto2
plano62 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoNova construção
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodej prostorného bytu 2+kk s terasou a sklepem s možností dokoupení garážového stání v novém developerském projektu, který najdete u nákupního centr...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Opuštěná, Brno
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Ing. David Celnar - GAUTE, a.s. - realitní kancelář