SUPA24
Outro
Outro
Outro
273 467 €
(4 972 € / m²)
Oferta
2
1
55 m²
Vídeňská, Brno
Cobertura

quarto2
plano55 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt v OV, o dispozici 2+1 s vestavěnou nikou, balkonem a sklepní kójí v Brně-Štýřicích.

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Vídeňská, Brno

serviços cívicos

DůmRealit

Mgr. Pavel Spišák