SUPA24
Outro
Outro
Outro
308 333 €
(4 818 € / m²)
Oferta
2
1
64 m²
Ečerova, Brno
Cobertura

quarto2
plano64 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodej částečně zrekonstruovaného panelového bytu o velikosti 2+1 v osobním vlastnictví v Brně - Bystrci na ulici Ečerova.
Byt se nachází v 7. patře...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Ečerova, Brno
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Nikola Charvátová - GAUTE, a.s. - realitní kancelář