SUPA24
Outro
Outro
Outro
143 973 €
(4 965 € / m²)
Oferta
1
1
29 m²
9. května, Blansko
Cobertura

quarto1
plano29 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoCondição original
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Investice? První bydlení?
Záleží jen na Vás jak využijete bytovou jednotku 1+1, kterou nabízíme k prodeji v Blansku na ulici 9. května.

Outro
Idade da oferta: 5dias
Atualizado: 5dias

Localidades

9. května, Blansko
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Ing. Martina Polášková - TiBi reality