SUPA24
Outro
Outro
Outro
172 487 €
(2 875 € / m²)
Oferta
3
1
60 m²
Śreniawitów, Warszawa

quarto3
plano60 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Niebywałym atutem nieruchomości jest niski czynsz, w wysokości 790 zł. Najlepsza lokalizacja na Tarchominie, w sąsiedztwie Galerii Północnej. Bliskość...

Outro
Idade da oferta: 497dias
Atualizado: 438dias

Localidades

Śreniawitów, Warszawa
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Paulina Zmysłowska