SUPA24
Outro
Outro
Outro
87 058 €
(2 073 € / m²)
Oferta
2
1
42 m²
Wągrowiec

quarto2
plano42 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,63 m², usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2021roku, położonym na zamkniętym osiedlu. Lokal składa się z: sypia...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Wągrowiec
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

FURMAN24

Iwona Kulczyńska