SUPA24
Outro
Outro
Outro
65 708 €
(1 643 € / m²)
Oferta
1
1
40 m²
Polna, Tarnów

quarto1
plano40 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, niedużego mieszkania z możliwością własnej aranżacji, w dobrej lokalizacji.

Chão:
3. chão de 3
Idade da oferta: 6dias
Atualizado: 6dias

Localidades

Polna, Tarnów
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Loft 4 Nieruchomości

Anna Wójcik