SUPA24
Outro
Outro
Outro
103 389 €
(1 520 € / m²)
Oferta
2
2+
68 m²
Szczecin

quarto2
plano68 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na sprzedaż wielopoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na 5. piętrze w budynku z lat 90., przy ul. Paska w Szczecinie. Nieruchomość wyma...

Chão:
5. chão de 5
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Szczecin
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Lex House

Bogumiła Ambroziak