SUPA24
Outro
Outro
Outro
117 622 €
(2 306 € / m²)
Oferta
2
1
51 m²
Szczecin

quarto2
plano51 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Oferta sprzedaży dużego, 2-u pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w wieżowcu przy Witkiewicza. Mieszkanie rozkładowe, południowo-zachodnie. Od stro...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Szczecin
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Lex House

Adam Myśków