SUPA24
Outro
Outro
Outro
153 286 €
(2 017 € / m²)
Oferta
4
1
76 m²
gmina Goleniów

quarto4
plano76 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się na parterze wyremontowanej kamienicy przy ul. Czarneckiego. Pokoje rozkładowe, kuchnia osobna z oknem ściany gła...

Outro
Idade da oferta: 55dias
Atualizado: 25dias

Localidades

gmina Goleniów
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Lex House

Bogumiła Ambroziak