SUPA24
Outro
Outro
Outro
138 715 €
(1 713 € / m²)
Oferta
3
1
81 m²
Świebodzice

quarto3
plano81 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na sprzedaż własnościowe 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie środkowe, jasne i bardzo ciepłe, us...

Chão:
2. chão de 3
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 8dias

Localidades

Świebodzice
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

MP HOUSE

Marta Puklicka